17. 1. 2018 - Činnost klubu v 1.pololetí

Tento klub je ve své činnosti pokračovatelem kroužku technických dovedností, který znáte z minulých let. V klubu pracuje v současné době 12 dětí z prvního stupně (dva druháci, tři třeťáci, čtyři čtvrťáci a tři páťáci). V první oblasti činnosti se věnujeme různým deskovým hrám zaměřeným na vědomosti a logické myšlení (např. Rummikub, AZ kvíz junior, Česko junior, Monopoly, Ekopolis), dále pak hry s kostkami, kartami, řešili jsme také paměťový a postřehový kvíz. V části technické pokračujeme v činnosti jako v minulých letech: práce se stavebnicemi Lego, Geomag, elektronickými stavebnicemi Boffin (letos máme nové Boffin 750), skládali jsme Puzzle a máme celou řadu dalších aktivit. Ve volných chvílích si s našimi výrobky můžeme hrát, také si můžeme zahrát stolní fotbálek, šipky, rádi si také hrajeme s modelovou železnicí. A když přijde na věc, umíme si společně také hezky posedět a pobavit se a rádi se mezi nás přijdou podívat i někteří bývalí členové kroužku technických dovedností.

Ale o naší práci vám více řekne následující fotogalerie.

2018 01 17 klub logiky 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Kolektiv KZL a KTD