14. 12. 2017 - Exkurze do Litomyšle na výstavu a do SZTŠ

V prosinci naše cesty vedly do Litomyšle, a to hned dvakrát. Nejdříve se tam vypravily dívky ze 6. třídy na výstavu v zahradnické škole, poté deváťáci na exkurzi do SZTŠ.

Jak se děvčatům líbila výstava v zahradnické škole:

Dne 14. 12. 2017 jsme s děvčaty ze 6. třídy jely do Litomyšle na vánoční výstavu. Vzaly jsme s sebou také pana učitele Jana Stodolu. Protože se výstava otevírá až o víkendu, viděly jsme jen přípravy, které výstavě předcházely. Ale přesto to bylo moc pěkné a zajímavé. V zahradnické škole se nás ujal žák školy, který nás všude provedl a přípravy okomentoval. Nejvíc se nám líbila místnost, která byla vyzdobena ve stylu ledového království. Prošly jsme si školu a venku jsme si prohlédly malý zvěřinec, který slouží žákům ke studiu. Bohužel jsme nemohly plně zhlédnout vnitřní zařízení ( jen přes okno jsme viděly opičky a akvária). Venku jsme se ale pobavily s malými kozami a prasátky. Po prohlídce výstavy jsme se šly podívat do města a spokojeně se vrátily z výletu domů.

2017 12 18 zahradnicka skola 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Sabina Křiklavová