15. 12. 2017 - Vánoční koncert pěveckých sborů

Tradičně se každý rok scházíme na vánočním koncertě našich pěveckých sborů. Nejinak tomu bylo i letos - v pátek 15. prosince se sokolovna rozezněla našimi písněmi a koledami.

Dopoledne se uskutečnil koncert pro žáky školy, kde si zpěváčci mohli vše vyzkoušet ,,nanečisto“. V podvečer se sokolovna zcela zaplnila rodiči, prarodiči, kamarády a dalšími příznivci sborového zpěvu.

Pásma všech pěveckých sborů - Žluťásků, Prosečánku i Červánku se moc líbila a sklidila zasloužený potlesk. Také technika bezvadně fungovala, takže vše bylo bezvadně nazvučeno. Pódium bylo krásně nazdobené, byla radost na něm vystupovat. Vše se tedy podařilo a koncert přispěl k vytvoření té správné předvánoční atmosféry. Všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na této akci podíleli, patří velké poděkování.

2017 12 15 koncert 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Za pěvecké sbory Tereza Kopecká