12. 12. 2017 - Zimní pětiboj OVOV

Od loňského roku mohou atleti využít přípravný závod na letní soutěž OVOV. V letošním roce se zúčastnilo i naše družstvo. V tělocvičně gymnázia v Hlinsku se sešlo 12 osmičlenných družstev, která se utkala v pěti disciplínách – skoky přes švihadlo po dobu 2 minut, lehy-sedy po dobu 2 minut, trojskok, hod medicinbalem a driblink mezi kužely po dobu 2 minut.

Naše družstvo bylo složeno ze závodníků zkušených, ale také z úplných nováčků v této soutěži. Družstvo se hned od počátku zařadilo mezi kandidáty na medaili. V posledních dvou disciplínách si nezkušenost vybrala svoji daň a výsledkem bylo konečné 3. místo. Výsledek nad očekávání.

Naši borci se neztratili ani v jednotlivých věkových kategoriích. Radek Pešek, Veronika Janková a Andrej Češka své kategorie vyhráli, Filip Romportl byl druhý a Kristýna Mrvišová skončila na 3. místě.

Andrej Češka vytvořil nejlepší výkony soutěže ve skoku přes švihadlo, v lehu- sedu a v driblinku. Celkový výsledek – SUPER – je příslibem pro jarní boje v této soutěži.

2017 12 12 zimni petiboj

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

 Mgr. Jan Stodola