4. 12. 2017 - Mikuláš a hrátky s čerty

Mikuláš s anděly a čerty chodil v naší škole v pondělí 4. prosince. Tedy Mikuláš - ona to vlastně byla Mikuláška - ale proč ne, vždyť máme rovnoprávnost a víme, že ženské se cpou do všeho odjakživa.

Nejdříve čerti prošli celou školou a zjistili, jak se u nás věci mají. Ty nejhodnější děti byly dokonce schované pod učitelským stolkem, co kdyby se čerti spletli nebo se k ním donesly mylné informace! Nadílka všude proběhla bez problémů, děti zazpívaly nebo přednášely básničky a obdržely sladkou odměnu. Jen ti zlobiví čerti byli k neudržení a když už nemohli nikoho odnést, tak nám alespoň ve třídách zmazali tabule.

Po velké přestávce pak pokračoval program v tělocvičně a užili si ho všichni - i čerti, i děti.

Milí čerti, děkujeme a napřesrok zas přijďte!

2017 12 04 hratky s certy

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net

Tereza Netková, Petra Kynclová