30. 10. 2017 - Beseda o výchovných problémech dětí

V pondělí 30. 10. se v odpoledních hodinách na naší škole konala přednáška Mgr. V. Holečka, speciálního pedagoga z poradenského zařízení Mozaika v Hradci Králové.

V dušičkové atmosféře jsme při svíčkách vyslechli příspěvek na téma výchovných problémů dětí. Pan magistr se zabýval otázkami: co je výchovný problém, co je porucha chování, jak poznat rozdíl mezi poruchou chování a nevychovaností a také zmínil příčiny poruch chování. Uváděl příklady ze své bohaté praxe. Všichni přítomní měli možnost klást dotazy, čehož někteří využili.

Protože to odpoledne byl výpadek elektrického proudu, pan magistr prezentace, které si na přednášku připravil a nemohl je použít, poskytl naší škole. Pokud by někdo z přítomných na přednášce měl o tyto prezentace zájem, rádi mu je poskytneme. Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme všem za hojnou účast a v lednu se těšíme na pokračování přednášky.

2017 10 30 beseda vych problemy

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.


Mgr. Alena Zvárová