21. 6. 2017 - Turnaj v kopané

Na závěr školního roku nám již několik let pořádá fotbalový oddíl turnaj v kopané. V letošním roce hrálo sedm družstev chlapců ze 6. - 9. tříd, šest dívčích družstev a šest družstev dětí z 1. - 5. třídy. Celého turnaje se aktivně zúčastnilo 140 dětí. Za krásného počasí jsme viděli velmi pěkné výkony, nechybělo nadšení ani radost z pěkných výsledků.

Mezi nejstaršími chlapci zvítězilo družstvo ve složení Filip Sejkora, Samuel Meszaros, Adam Sodomka, Luboš Doubravský a Petr Honzák. Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Filip Sejkora a nejužitečnějším hráčem Václav Beránek.

V dívčí skupině bylo nejlepším družstvo ve složení Veronika Lettlová (nejužitečnější hráčka), Karolína Vávrová (nejlepší brankařka), Natálie Nešetřilová, Kristýna Třasáková a Veronika Uhrová. Mezi nejmladšími týmy byli nejlepší Jaromír Síla, Josef Zahradník, Miloš Dostál, Adéla Stejskalová, Daniel Renza a Marek Pešek.

A co na to hráči? Napsala Adéla Stodolová:

Ve středu 21. 6. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje. Ráno jsme se sešli ve škole normálně v osm. Poté jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme se rozcvičili a připravili.

Když turnaj začal, byly jsme trochu nervózní. Bylo hrozné horko a my byly vyčerpané, ale nakonec jsme se umístily na 4. místě. Na 1. místě byl tým P-Gang, na 2. místě Little winners, na 3. Sovičky, na 4. my – Mouchy, na 5. Best girls a na 6. Tornáda. Turnaj se mi velmi líbil a doufám, že si ho příští rok zopakuji.

2017 06 21 fotbal turnaj

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.