16. 6. 2017 - Žluťásci, Prosečánek, Červánek - závěrečný koncert pěveckých sborů

Již tradiční závěrečný koncert našich pěveckých sborů se konal v Orlovně v pátek 16. června.

Nejdříve proběhl dopoledne, kdy si vystoupení malých i větších zpěváků mohli poslechnout především jejich spolužáci a páni učitelé.

Odpoledne již Orlovnu zaplnili rodiče, babičky, dědečkové a další rodinní příslušníci. Mohli si poslechnout repertoár všech tří pěveckých sborů - Žluťásků pod vedením p.uč. Lenky Kvapilové, Prosečánku pod vedením p.uč. Dagmar Smělé a Červánku pod vedením p.uč. Jany Pavlovičové.

Na hudební nástroje doprovázely p. Kristýna Řebíčková, sl. Michaela Ondráčková,Veronika Lettlová, Adéla Stodolová, Eliška Bartošová a Jaromír Pytlík.

Všechny sbory předvedly to nejlepší, co za školní rok nacvičily, a byly odměněny zaslouženým potleskem od početného obecenstva.

Celý den proběhl v příjemné atmosféře, všem se nám v krásně vyzdobené Orlovně moc líbilo.

2017 06 16 zaverecny koncert

Adéla Vášková