1. 6. 2017 - Krajské kolo „Odznaku všestrannosti olympijských vítězů“

Krajské kolo OVOV tradičně probíhá na stadionu v Moravské Třebové. 1. 6. 2017 se sešlo 13 družstev a asi 50 jednotlivců, aby změřili své síly a vybojovali si postupová místa do republikového finále v této soutěži.

Naše družstvo ve složení Alice Bukáčková, Natálie Rychová, Veronika Janková, Kristýna Mrvišová, Václav Beránek, Miroslav Dvořák, Andrej Češka a Jaromír Síla patřilo hned od začátku k družstvům, které bojovalo o přední příčky. Vyrovnané výkony a velká bojovnost byly hlavními znaky našeho týmu.

Disciplíny hod míčkem, shyby na šikmé lavici, lehy-sedy, běh na 60 metrů, skok daleký a běh na 1000m probíhaly velmi rychle za sebou. Rozhodovalo se až v posledních dvou disciplínách a naše menší zaváhání v disciplíně lehy-sedy využili soupeři a na nás zbylo nakonec 4. místo s minimálním odstupem na soupeře před námi.

Mezi jednotlivci si ve svých věkových kategoriích vybojoval Jaromír Síla 2. místo, Radek Pešek 3. místo a Václav Beránek 3. místo a podle postupového klíče se probojoval do republikového finále, které se uskuteční v září v Brně.

Všem reprezentantům děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci školy.

2017 06 01 ovov

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola