23. 5. 2017 - Členky sboru Červánek se vypravily na souborový koncert do Skutče

V úterý 23. května se mladší členky pěveckého sboru Červánek vydaly do Skutče, aby zde navštívily souborový koncert místní ZUŠ. Ten se konal v krásném prostředí Kulturního klubu.

Zde jsme se dozvěděly, co je to trio a kvarteto - obojí jsme si mohly poslechnout - trio dechové, kde vystupoval i náš spolužák Tomáš Binko, kvarteto bylo smyčcové. Dále nám zahrál dechový orchestr, v jeho podání nás zaujaly především filmové melodie. Velmi rády jsme si poslechly vystoupení pěveckého sboru Cantando pod vedením p. Zdeňka Kudrnky, celý jejich program se nám moc líbil a určitě pro nás byl inspirací.

Na závěr koncertu vystoupila ještě hudební skupina Žako pod vedením p. uč. Václava Štýrského. V jejich programu jsme si poslechly naše oblíbené současné písničky a nedalo nám to, abychom si je společně s nimi alespoň nebroukaly.

Po koncertě nám ještě zbylo trochu času do odjezdu, takže jsme stihly prošmejdit skutečské obchůdky a samozřejmě ochutnat všechny dobroty, které zde byly k mání. Celá akce se nám moc líbila.

2017 05 23 souborovy koncert

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Veronika Lariszová, Petra Kynclová, Tereza Volfová, Maruška Jeništová