3. 5. 2017 - Okresní kolo OVOV

Ve středu 3. 5. 2017 se v Hlinsku uskutečnilo okresní kolo „Odznaku všestrannosti olympijských vítězů“. Po dobré zimní přípravě vyrazilo 17 závodníků z naší školy bojovat o medaile a o postup do krajského kola této soutěže. Za krásného slunečného počasí a v konkurenci devíti družstev jsme celé dopoledne bojovali v disciplínách – skoky přes švihadlo po dobu 2 minut, kliky po dobu 2 minut, hodu medicinbalem, trojskoku snožmo a běhu na 1 kilometr.

Situace v posuzování nadějí našeho družstva se měnila každou disciplínou, protože jsme se nevyvarovali chyb. Při vyhlašování výsledků jsme byli napnuti až do úplného konce.

Ve své věkové kategorii v soutěži jednotlivců vyhráli Radek Pešek, Veronika Janková a Jaromír Síla. Na třetím místě skončil Filip Romportl a Andrej Češka. Všichni postupují do krajského finále. 

V hlavní soutěži družstev jsme obsadili konečné 2. místo a také postoupili do krajského kola, které se koná 1. 6. 2017 v Moravské Třebové. V družstvu nás reprezentovali Václav Beránek, Andrej Češka, Mirek Dvořák, Jaromír Síla, Alice Bukáčková, Natálie Rychová, Kristýna Mrvišová a Veronika Janková.

V soutěžích jednotlivců závodili ještě Jakub Hledík, Pavel Soukal, David Sodomka, Jana Michálková, Tereza Tobiášová, Bára Schejbalová a Šárka Hurychová.

Blahopřejeme, děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho sportovních úspěchů v krajském finále.

2017 05 03 ovov

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola