26. 4. 2017 - Okresní a krajské kolo v minifotbale

V úterý 18. 4. 2017 se naše družstvo zúčastnilo okresního kola v minifotbale. Okresního finále se zúčastnila tři družstva, kromě našeho týmu ještě chlapci ze ZŠ U stadionu Chrudim a Gymnázia Josefa Ressela Chrudim. Za chladného počasí jsme nejprve po solidním výkonu porazili tým gymnázia 5:3 a ve druhém utkání prohráli trošku nešťastně se ZŠ U stadionu 4:5. Výkon družstva v obou utkáních byl velmi dobrý. Vítěz postupuje do krajského finále.

Chrudimské družstvo však v den konání krajského finále mělo již program a tak do Ústí nad Orlicí ke krajskému turnaji cestovali naši kluci. V Ústí nad Orlicí jsme se střetli se silnými družstvy ZŠ Ohrazenice, ZŠ Jablonné a Jaroměřice. Za deštivého a velmi chladného počasí jsme se všemi třemi prohráli. Celkově jsme skončili na 4. místě, ale i jen účast na tomto turnaji je úspěchem.

Reprezentovali nás – Filip Sejkora, Adam Sodomka, Samuel Meszsrosz, Luboš Doubravský, Jakub Šimon, Jakub Dostál, Jakub Hledík, Václav Beránek, Jaromír Pytlík.

2017 04 26 minifotbal

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola