16. 3. 2017 – Recitační soutěž – okresní kolo Chrudim

Ve čtvrtek 16. března se děvčata Nina Sodomková (6. A), Ema Sodomková, Veronika Lettlová a Katka Stodolová (9. A) vydala do Chrudimi reprezentovat naši školu v okresním kole recitační soutěže. Tato akce se konala na malé scéně Divadla K. Pipicha. Měly jsme možnost zde vidět vystoupení cca 50 soutěžících v 3. a 4. kategorii, takže celý den zde strávený by se dal nazvat jako jedna „pěkná dlouhá báseň“…

I našim děvčatům se vystoupení moc povedla a svým přednesem zaujala natolik, že jsme byly požádány i o kopii přednášeného textu.
Do krajského kola nakonec postoupilo 5 soutěžících – z toho 4 chlapci – nutno dodat, že jsme jim postup přály, protože i nám se jejich vystoupení líbila. Strávily jsme v Chrudimi pěkný den a určitě se přednesu budeme věnovat i nadále.

2017 03 16 recitace okres

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jana Pavlovičová