24. 2. 2017 Okresní kolo v basketbalu chlapců

V pátek 24. 2. 2017 jsme se zúčastnili okresního kola v basketbalu chlapců kategorie 8. - 9.tříd, které se uskutečnilo ve sportovní hale v Chrudimi. 

V turnaji hrálo 5 družstev našeho okresu. Byli jsme jediným týmem, který ve svém středu neměl ani jednoho borce, který hraje basketbal závodně za nějaký sportovní basketbalový oddíl. Postupně jsme se utkali se školou Smetanova Skuteč, Dr. Malíka Chrudim, U stadionu Chrudim a Gymnázium Chrudim. Soupeři nás přehrávali především přesnější střelbou, byť vlastní hra byla dosti vyrovnaná. V konečném hodnocení jsme obsadili 5. místo. K lepšímu umístění nám chybělo i trošku štěstí. Jedno utkání jsme prohráli 8:7 po prodloužení, když vítězný bod zaznamenal soupeř 7 sekund před koncem.

Reprezentovali nás Filip Sejkora, Jaromír Pytlík, Jakub Šimon, Jakub Dostál, Adam Sodomka, Luboš Doubravský, Pavel Soukal, Tomáš Vích a Jakub Hledík. Díky za předvedené výkony.

2017 02 24 basket okres

Více fotografií si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola