17. 1. 2017 - Výlet do Národního divadla

V úterý 17. 1. 2017 jsme se my, žáci 9. tříd, zúčastnili výletu do Národního divadla v Praze. Dlouhá cesta nám utekla velmi rychle a za tři hodiny už jsme byli na místě. 

V Praze jsme se podívali na Karlův most, Václavské náměstí, Chrám sv. Víta, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, kde jsme měli možnost občerstvit se v levné a dobré jídelně, kterou mnoho z nás využilo. Další zastávkou na našem výletě bylo muzeum voskových figurín Grévin. V muzeu jsme strávili něco přes hodinu a setkali se s „mnoha známými celebritami“. 

Po krásném, ale únavném odpoledním chození po Praze jsme konečně zamířili do Národního divadla. Představení Strakonický dudák se nám velmi líbilo. Teď už jen zbývala cesta domů, která uběhla ještě rychleji, než ta předtím. Domů jsme dorazili až po půl jedné ráno, a tak jsme si druhý den krásně užili ředitelského volna.

2017 01 17 praha 

Více fotografií si můžete prohlédnout na rajce.net

Veronika Lettlová