Odpoledne nabité zábavou, tvořením a poznáním

 Ve středu 15.5.2024 proběhl v areálu školy program k významnému svátku - Dne rodin. Spolek rodičů společně s některými žáky druhého stupně připravili pro návštěvníky několik stanovišť s úkoly, které děti plnily společně s rodiči. Ve venkovních prostorách za školou "na schodech" probíhalo bubnování s lektorem, uvnitř budovy v učebně zeměpisu probíhala přednáška Kyberdítě a jeho sítě a v přízemí druhého stupně si zájemci v učebně keramiky mohli vymalovat připravené keramické polotovary a své výtvory si odnesli domů. U vchodu byly vystavené výtvarné práce žáků a básně jedné z žákyň devátého ročníku. Třešničkou na dortu bylo výborné občerstvení, které pro příchozí připravili žáci. 
Celá akce byla velice vydařená i přes nepříznivý silný vítr, který nám opakovaně odvál pomůcky na jednotlivých stanovištích, si odpoledne užili jak návštěvníci, tak všichni, kteří pečlivě celou akci naplánovali a připravili. 

FOTOGALERIE

DSC 0827up

DSC 0848up

DSC 0891up