Prosečská hvězda je po letech obnovena!

Na pódiu Sokolovny se ve středu 27. 3. 2024 publiku předvedlo několik talentovaných mladých žáků. 
Soutěž Prosečská hvězda vznikla před více než dvaceti lety. Skvělý nápad uspořádat přehlídku pěveckých talentů měl tenkrát pan učitel Zdeněk Pecina, který nyní přijal nabídku organizátorek soutěže Zuzany Novákové a Adély Zvárové a usedl na čestné místo za porotcovský stůl. Dalšími členy poroty byli radní Pardubického kraje pro školství Josef Kozel, ředitelka ZŠ a MŠ Proseč Romana Pešková, člen rady města Proseč Jan Poslušný, paní Iveta Lepori-Paličková a paní Ludmila Hájková ze ZUŠ Skuteč a za Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Proseč paní Magda Vašíková. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Účinkující byli perfektní, každý měl své vystoupení skvěle připravené a všichni předvedli úžasný výkon. Byla to úžasná podívaná a obecenstvo si odpoledne náramně užilo. 
Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu -  taneční skupině Mitrix za zpestření programu, muzikantům, kteří se postarali o hudební doprovod u pěveckých čísel, děkujeme zvukaři, členkám učitelského sboru za pomoc při přípravách a za krásnou výzdobu sálu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na chodu soutěže. 

1. místo: Leon Paldus - balanc se sklem

2. místo: Ema Dostálová - hra na akordeon

3. místo: Justýna Řebíčková - zpěv

FOTOGALERIE

DSC 0108UP

DSC 0030UP

DSC 0304UP

DSC 0401UP

DSC 0507UP