Skutečského Slavíka ovládly žákyně z Proseče

 V pondělí ráno vyrazilo z Proseče pět žákyň na další ročník pěvecké soutěže Skutečský Slavík. V kategorii III.A získala zasloužené první místo Alice Dostálová s pohádkovou písní Mamé tu další dobrý den. O druhé místo se podělily Kačka Šplíchalová s písní Rebelka a Merylin Giňová dojala všechny v sále písní Vyznanie. V další kategorii se se soupeři utkala Justýna Řebíčková, která se s přehledem umístila na zlaté příčce. Poprvé se před porotu postavilo trio JEMA (Justýna Řebíčková a Ema a Alice Dostálovy) s písní z filmu Kráska a zvíře. Děvčata byla ve formě a i přes to, že je trochu ovládla tréma, předvedla skvělý výkon, za které si vysloužila první místo v kategorii Duo a více.  

Za klavírní doprovod děkujeme Mgr. Kristýně Řebíčkové.

FOTOGALERIE

DSC 0266