Střední škola technická VM

 Minulý týden ve středu 17.1.2024 se někteří žáci deváté třídy vydali do nedalekého Vysokého Mýta na akci pro žáky základních i středních škol Technohrátky. Po příjezdu na SŠT se žáci sešli v tělocvičně školy, kde je přivítali hosté Jan Stránský a Oldřich Novák ze ZD Sloupnice, zástupci společnosti Iveco Czech Republic, Martina Lislerová ze Škoda Auto a v neposlední řadě také ředitelka SŠT Vysoké Mýto Jitka Jiskrová. Po zahájení byli žáci rozděleni do skupin a postupně navštěvovali stanoviště s ukázkami oborů a činností pro ZŠ - všestranné technické dovednosti, elektronika, 3D tisk, automobily, kreativita a dílenské dovednosti. Odpoledne je čekala zábavná hra Hej Ty, víš to?! kde žáci zúročili veškeré své vědomosti a po vyhlášení výsledků a předání cen vítězům se navrátili domů.

FOTOGALERIE  

IMG 20240117 114742