21. 11. 2016 - Na besedě se seniory

V pondělí 21. listopadu se žáci 9. tříd vypravili na návštěvu do Klubu seniorů. Tato návštěva byla dopředu domluvená, my deváťáci jsme si předem připravili otázky, na které bychom se chtěli zeptat, naši hostitelé zase pro nás připravili pohoštění. Nejdříve jsme se navzájem představili. Hned poté jsme se dozvěděli, kdy byl Klub seniorů založen a jaká je především jeho náplň. Také došlo na naše připravené otázky. Zástupci Klubu seniorů nám všechny zodpověděli, hodně jsme si povídali o tom, co je jiné v dnešní době, jak prožívali své dětství, jaké věci je trápí, co jim naopak dělá radost. Zjistili jsme, že mají při svých schůzkách skutečně bohatou náplň a jejich vitalitu spojenou s přehledem a životním nadhledem bychom jim klidně mohli závidět.

2016 11 21 beseda seniori

Eliška Bartošová