Informace pro děti a rodiče

týkající se různých rizik a nástrah, na které mohou Vaše děti narazit. V dnešní době se děti mohou setkat s různými druhy návykových látek již v brzkém věku. Stále vzinkají nové produkty, které propagují youtubeři, influenceři, ale i slavné osobnosti na svých profilech na sociálních sítích. Tím se "reklamy" na nové  (i návykové) produkty dostávají k dětem.
Novým trendem je nápoj Prime, který je propagován zejména youtubery. Jedná se o hydratační nápoj, který má však i energy řadu. Nápoje z této řady obsahují dvojité množství kofeinu ve srovnání s ostatními energetickými nápoji. Varianta hytration sice kofein neobsahuje, ale je v ní velké množství draslíku (700mg). Nápoje jsou prodejné i mladším 18 let.Zajímejte se o své děti. Promluvte s nimi o škodlivosti nápojů i nástrahách internetu. 

Více informací k nápoji

prime npoje