Snaha a píle redaktorů se vyplatila

 Školní časopis Šotek má již dlouholetou tradici. Články o aktuálním dění ve škole a spoustou fotografií, zajímavosti z domova i ze světa, rozhovory nebo pozvánky na akce budoucí. To vše najde čtenář v Šotku.  

SOUTĚŽ ,,ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU“

Jak jistě víte, náš časopis Šotek se této soutěže účastní již několik let. I letos se nám zadařilo - získali jsme ve své kategorii krásné třetí místo, z kterého máme velkou radost. Pro ocenění jsme nemuseli nikam jezdit, vše proběhlo na naší domácí půdě. Do naší školy zavítal pan europoslanec Tomáš Zdechovský, který je jedním z porotců a hodnotitelů v této soutěži. Při této příležitosti měli žáci 8.  třídy možnost zúčastnit se besedy, na které nám náš host práci v europarlamentu přiblížil velmi zajímavým způsobem, takže jsme mohli tak nějak nahlédnout i do zákulisí a dozvědět se i to, co z učebnic nevyčteme. Po zajímavé besedě následovalo předání diplomu a dárečků členům redakce a pak beseda s členy redakce, kde nám pan europoslanec zodpověděl všechny naše dotazy.  

                                                                                                                           redakce

 

otek ocenn

DSC 0597zm

DSC 0603zm

Současná redakce šotka s pečlivostí připravuje další číslo časopisu a těší se na své čtenáře! 
DSC 0237zm