O radostech i starostech politika

 V pátek 3. listopadu 2023 jsme v naší škole přivítali vzácnou návštěvu. Europoslanec Tomáš Zdechovský přijel předat ocenění redakci školního časopisu Šotek a při té příležitosti se sešel s žáky osmé třídy a členy redakce šotka, aby si s nimi popovídal o každodenním shonu, povinnostech i soukromém životě. Posluchači se dověděli spoustu informací nejen z prostředí evropského parlamentu, ale také zajímavosti ze života pana Zdechovského. 
Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, MBA je nejen europoslancem, členem aktivní zálohy ozbrojených sil České republiky, básníkem a spisovatelem, publicistou, expertem na krizový management, ale také táta čtyř dětí, aktivní sportovec a nenapravitelný snílek a optimista, který rád mění sny v realitu. Žáky si pan Zdechovský získal svým prátelským vystupováním a ochotným zodpovězením všech otázek, které si pro něj děti připravily.

Rozhovor s panem europoslancem zveřejníme v dalším čísle časopisu Šotek.

FOTOGALERIE 

DSC 0585 

DSC 0603