Motto: Jak se naučit na písemku na jedničku.

 V pátek 3. listopadu k nám zavítal pan Vladislav Zezula z Radiměři, který dětem prozradil tajemství, jak se naučit tak, aby měly samé jedničky.
Viděli jsme (uslyšeli, ucítili čichem i hmatem), jak postupovat, když se něco chceme naučit tak, aby nám to v hlavě zůstalo. Tedy alespoň do druhého dne, kdy píšeme písemku :-). Řekli jsme si, co dělat, když se nám v hlavě rodí strach a bubáci. Příčin je mnoho - strach z lidí, kteří nám ubližují, posmívají se nám, strach ze svého osobního selhání..). Naučili jsme se, jak takový strach překonat. Povídali jsme si o neuronech v mozku a o tom, jak pracují, vyzkoušeli jsme si, jak funguje příjem zvuků do ucha a odvážlivci mohli přičichnout ke dvanáct let staré smrduté sklenici s ponožkou, kelímkem od jogurtu a kouskem svačiny. 
Představení bylo velmi poučné, zajímavé i zábavné.

FOTOGALERIE

01