Hrošiáda – podzim 2023

Dne 3. října se naši žáci zúčastnili Hrošiády v Hrochově Týnci. Sportovci soutěžili tradičně v těchto disciplínách: běh na 60m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem (starší chlapci granátem) a štafetě 4x50m. Celé sportovní dopoledne nás provázelo krásné, slunečné počasí.
V posledních letech se naše atletické výkony pohybují na hranici průměru, a to na obsazení medailových příček nestačí. Nicméně můžu říct, že i přes sportovní nezdary jsme si celou akci všichni užili. Družstvo mladších žáků se umístilo na 8. místě. Starší sportovci z druhého stupně skončili také na 8. místě.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy a těším se na další sportovní akce, kde se nám, doufám, bude dařit lépe.

Petr Hromádka

HRO