aneb jak jsme se měli na GOučku

Začátek školního roku byl pro nás šesťáky příjemný. Strávili jsme čas na Go programu v Táboře Barrandov v Miřetíně. Seznamovali jsme se se spolužáky a vznikla i nová přátelství. Byly tam s námi paní učitelky Karla Nováková, Jana Čejková, Petra Hospodková a další. Ze školy jsme šli pěšky a po cestě plnili různé úkoly. Po příchodu nás čekal oběd a po něm jsme měli chvilku polední klid. Během něj jsme si mohli půjčit míče, pingpongové pálky atd. Poté nás čekal odpolední program. Naučili jsme se hrát nové hry: náhodu, blbé hlavy a pašeráky. Opravdu se nikdo nenudil. K večeři byly opékané buřty a jako dezert pečené marshmallowny. Když se setmělo................ pokračování článku od Elišky Novákové ze 6.B najdete v našem školním časopise Šotek, který vyjde začátkem října 

002