Seznamovací třídenní pobyt v táboře Barrandov

 Ve dnech 6. - 8. září 2023 se uskutečnil tradiční GO program pro žáky šesté třídy. Žáci společně se svými třídními učitelkami a asistentkami strávili krásné tři dny v táboře Barrandov v malebném prostředí lesů nedaleko Miřetína. Počasí se vydařilo, a tak děti trávily spoustu času venku a hrály různé hry, při kterých se vzájemně více poznávaly. Aktivity si pro žáky připravily také paní školní psycholožka a paní preventistka. Zajímavé byly i nové informační cedule umístěné v areálu tábora, které si děti prostudovaly a zjistily tak spoustu zajímavých věcí o přírodě. Nechyběla ani večerní bojovka, při které děti v týmech plnily různé úkoly a hádanky. 
Program splnil účel. Žáci odjíždeli plni dojmů, zážitků a nových přátelství. 

FOTOGALERIE

001

002

003