Fotbalový turnaj

 

Konec školního roku pravidelně provází fotbalový turnaj, který pro nás pořádá FK Proseč. Po roce jsme se opět sešli na fotbalovém hřišti a tento den si velmi užili. Turnaj se hrál na třech hřištích. První dvě skupiny tvořili žáci z prvního stupně, třetí žáci ze stupně druhého. Vítězný pohár mezi prvostupňovými žáky letos pozvedl tým s názvem „Kokosáci“ v čele s kapitánem Filipem Džbánkem. Radostné oslavy u druhostupňových žáků probíhaly na více stanovištích, avšak nejcennější zlato získal tým s názvem „Cartel“ jejichž kapitánem byl náš nadaný sportovec Štěpán Hromádka.

Všem žákům bych chtěl poděkovat za fair play a klidný chod turnaje. Díky náleží také fotbalovému oddílu a předsedovi Petru Macháčkovi za perfektní organizaci a dobrovolné úsilí. Stejně tak bych chtěl poděkovat městu Proseč a panu starostovi.

Petr Hromádka

FOTOGALERIE

IMG 4777