Sokolovna ožila
Dva koncerty - dopolední pro žáky a zaměstnance školy a odpolední pro veřejnost - odzpívali a odtančili žáci naší školy. Vystoupení byla povedená jako každý rok. Hned v úvodu koncertu rozhýbali pódium tanečníci lidového souboru Dřeváček. Následovalo rozverné vystoupení pěveckého souboru Žluťásci, publikum zaujal také Prosečánek a jeho sólisté a na závěr zazpíval sbor žáků druhého stupně Červánek, který si v odpoledních hodinách přizval ke společné písni také ženský sbor Duha.
Děkujeme žákům, kteří pilně nacvičili krásné písně a tance, děkujeme všem, kteří se žákům věnují a připravují je na vystoupení, děkujeme všem, kteří pomohli s přípravou, vyzdobili a připravili sál, díky muzikantům, kteří sbory doprovodili. Doufáme, že jste si koncert užili stejně dobře, jako my.
 
 
DSC 0267 kopie
DSC 0341 kopie
DSC 0426 kopie
DSC 0486 kopie
DSC 0546 kopie