Little Red Riding Hood a Peter Black

V úterý ráno měli možnost žáci prvního stupně shlédnout anglicko – českou pohádku s písničkami Little Red Riding Hood. Příběh začíná netradičně - Červené Karkulce se nechce jít do školy, protože právě dnes píšou tu nejtěžší písemku. Vymyslí si, že musí jít na návštevu k nemocné babičce. Děti se během představení dozvěděly, kolik starostí přinesla jedna hloupá, zbytečná lež, a o tom, že za školu se opravdu chodit nemá.

Pro žáky druhého stupně si herci z Divadelního centra připravili představení Peter Black - příběh člověka, který v průběhu jednoho dne přišel doslova a do písmene o všechno. Jeho opětovný start od nuly je motivovaný základními lidskými potřebami, jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Žáci zažili používání anglického jazyka v atraktivní jevištní podobě. Postavy, které se v inscenaci objevily, tvořily svým naturelem, jazykem a vizáží pestrou paletu typů a charakterů, které určitě žáky zaujaly. 

FOTOGALERIE 

3 3 03 little red cz

3 3 03 pb cz