Přebor v obřím slalomu

V pátek 17. 2. se 15 odvážných závodníků z naší školy postavilo na start závodu ve sjezdovém lyžování. V Hlinsku na sjezdovce se totiž konal přebor základních škol v obřím slalomu. 

12. ročníku se celkem zúčastnilo 167 dětí ve věku od mateřských škol až po juniory. Závodníky po obdržení startovních čísel čekala komentovaná prohlídka trati a poté začal samotný závod. Páteční počasí nebylo úplně příznivé a závodníci se tak museli poprat s deštěm a těžkým sněhem. I přesto se nám podařilo v kategorii chlapců ze 4. a 5. tříd získat stříbrnou medaili, kterou s časem 26,86 s vybojoval Jakub Prášek z 5.B. Všichni účastníci obdrželi na památku medaili, drobnou cenu.  

Děkujeme všem účastníkům, jejich rodičům za doprovod a organizátorům akce, kteří všem závodníkům zajistili startovné a jízdné zdarma. Už teď se těšíme na další ročník!

FOTOGALERIE