s panem učitelem Pecinou

Ve středu 11. ledna 2023 k nám do školy zavítal natáčecí štáb z ČT, který měl za úkol vytvořit krátké video - medailonek - s Mgr. Zdeňkem Pecinou, který byl nominován na Učitele Pardubického kraje 2023.

Po osmé hodině ranní se štáb usídlil v učebně přírodopisu v přístavbě druhého stupně. Umístění veškeré techniky a přizpůsobení třídy k natáčení trvalo asi půl hodinky. Jako první na kameru promluvila ředitelka školy Mgr. Romana Pešková, která pana učitele Pecinu do ankety o Učitele Pardubického kraje nominovala. Druhou vyučovací hodinu zavítal kameraman do 6.B na hodinu dějepisu vedenou p. uč. Pecinou, aby získal záběry přímo z vyučování. Žáci se věnovali skupinové práci na téma Pravěk a i když na ně mířila velká profesionální kamera, nenechali se znervóznit a podali skvělý přirozený výkon. Další hodinu proběhl rozhovor s nominovaným. 

Medailonek bude k vidění na vyhlášení výsledků ankety Učitel Pardubického kraje 2023, který proběhne 26.ledna 2023 v Tylově domě v Poličce. 

FOTOGALERIE

001