Vítězné okrskové kolo

 

Ve středu 30.11.2022 jsme se zúčastnili Okrskového kola ve florbale v městské hale ve Skutči. Čekali na nás tito soupeři: Gymnázium Skuteč, ZŠ Hlinsko Smetanova, ZŠ Chrast a ZŠ Slatiňany. Na tento turnaj jsem naše žáky favorizoval. Většina z nich hraje florbal aktivně za tým Skutče a žáci tak potvrzovali současnou formu. První 3 utkání jsme s přehledem vyhráli. Stejně tak bral ale i tým Hlinska 9 bodů po třech zápasech. V posledním zápase jsme tedy nastupovali proti Hlinsku a byl to zápas o první místo. Hra byla vyrovnaná, ale naštěstí se nám podařilo zvítězit 3:2 v náš prospěch. Konečné první místo v tabulce nám zaručilo postup do kola okresního. Všem moc děkuji za vzornou reprezentaci školy.
image0


V rámci sportovních her na 2. stupni se minulý týden konal turnaj ve florbale. Zvítězil tým osmáků.

image000

DSC 0994 kopie

DSC 1002 kopie

DSC 1010 kopie