V týdnu 16. do 22. 9. jsme se se zapojili do projektu “Pěšky do školy”

Každá třída tvořila jeden tým, který společně sbíral body za to, jakým způsobem se dopravovali do školy.

Celkem jsme vytvořili 14 týmů. Do tabulek jste zaznamenávali, žáci do školy přišli pěšky nebo přijeli na kole či koloběžce a nebo jestli se svezli autem až ke škole. Soutěžní duch byl v některých třídách opravdu veliký. A který tým byl ten nejúspěšnější?

Na 1. stupni se z celkového počtu šesti týmů na prvním místě umístila třetí třída.

Na 2. stupni se z osmi týmů na prvním místě umístila třída 8. A. Gratulujeme!

Vítězné třídy obdržely sladkou odměnu a diplomy za 1. místo, ostatní třídy obdržely diplom za účast ve školním kole a malou pozornost.

Děkujeme všem, kteří se s chutí zapojili do celorepublikové akce a přitáhli tak pozornost k bezpečné a zdravé dopravě do školy.

Budeme se těšit na další ročník, do kterého bychom se opět rádi zapojili!

20220930 113448

FOTOGAELRIE