12. 10. 2016 - Školní turnaj ve florbalu

Ve středu 12. 10. 2016 se v tělocvičně naší školy uskutečnilo školní kolo ve florbalu. Za účasti 5 chlapeckých a 3 dívčích družstev proběhl jeden z nejkvalitnějších turnajů posledních let. Bez výrazného favorita se do svých zápasů zapojilo celkem 33 hráčů či hráček. Kromě děvčat ze 6. tříd měly všechny třídy v turnaji své zástupce. Kde chybělo florbalové umění - nastoupila nezměrná bojovnost.
V chlapecké skupině zvítězil kombinovaný tým– Andrej Češka, Václav Beránek ( 7. ), Petr Klesnil ( 8. ) a Filip Romportl ( 6.B ). Mezi dívčími družstvy zvítězil tým Tereza Fulíková (9.A), Karolína Vávrová (9.B), Nela Doležalová a Natálie Rychová ( 8. ).
Všichni účastníci zaslouží poděkování za předvedené výkony i kázeň během celého průběhu turnaje.

2016 10 12 florbal

Mgr. Jan Stodola