V pátek dne 17. 6. 2022 vyrazili třeťáci a páťáci na školní výlet do Brna do centra VIDA.

Výlet navrhly samy děti a všichni jsme se těšili, co nás tam bude čekat.

Určitě jsme nebyli zklamaní. V hale science centra VIDA nás čekala spousta zajímavých fyzikálních pokusů a atrakcí. Velmi zajímavá byla také show o zvuku a jeho šíření v prostoru. Myslím, že si tam každý přišel na své a našel si to, co ho zajímá. Bylo by prima se tam vypravit znovu třeba s rodiči a prozkoumat další úkazy, vše se stihnout nedalo.

Je to dobrý typ na další výlet pro všechny, děti i dospělé.

Dobře jsme zvládli i poměrně dlouhou cestu autobusem. Ráno nás v Olešnici překvapil sníh, který tam zůstal z krupobití z předešlého dne. Určitě jsme se nenudili.

No, bylo to prima!

Hana Mrkosová, Hana Lacmanová – třídní učitelky

Vylet 3 5trida

Více fotek naleznete na rajce.net