Den dětí.

Středa 1. 6. patřila našim dětem. Jednotlivé třídy přišly v domluveném oblečení- některé měly oblečení ve stejných barvách, některé k tomu místo školních tašek zvolily apartní košíky apod., další se proměnily stylem oblečení v mafiány. Naši nejmenší žáčci se vydali na promítání pohádky Mimi a Líza, které pro ně připravilo město Proseč, dalším třídám si zábavné aktivity v hodinách připravili učitelé. Co měly ale všechny děti společné, byl hodinový program „Roztančete celou školu“. Během něho jsme si vyzkoušeli rozmanité taneční styly – od baletu po street dance. Byla to hodina nabitá pohybem od začátku až do konce (kdy si všichni vydechli při relaxační chvilce). O tom se můžete přesvědčit z fotek od paní Evy Skalníkové. Program škole financoval Spolek rodičů. Děkuji všem, kteří se na podařeném Dni dětí podíleli, stálo to za to.

Mgr. Romana Pešková

2022 erven 01 077

Více fotek naleznete na rajce.net