V úterý 17. 5. jsme se společně se dvěma týmy ze čtvrtých tříd a jedním týmem z páté třídy zúčastnili historicky prvního ročníku turnaje v piškvorkách.

Turnaj se konal v MFC v Hlinsku a přilákal 120 piškvorkářů ze sedmi škol z Hlinska a okolí. Soutěžilo se ve třech kategoriích podle ročníků. V kategorii A, soutěži čtvrtých a pátých tříd, bylo celkem 10 družstev a mezi nimi i naše družstva “Husťáci Proseč”, “Pokedex Proseč” a “Kaufland Proseč”. Napínavé souboje probíhaly v pětičlenných týmech. Našemu týmu páťáků “Kaufland Proseč” se podařilo vybojovat nádherné 1. místo a získat tak zlatý pohár pro naši školu. Jeden tým čtvrťáků obsadil krásné 4. místo a druhý tým čtvrťáků skončil v těsném souboji na symbolickém posledním místě. Piškvorkoví nadšenci obdrželi diplomy a sladkou odměnu.

Děkuji všem zúčastněným a věřím, že příští ročník si nenecháme ujít!

 

Mgr. Zuzana Nováková

Piskvorky Hlinsko

Více fotek naleznete na rajce.net