5. 10. 2016 - Vyhlašování nejlepších školních časopisů

Ve středu 5. října se v Chrudimi uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola soutěže O nejlepší školní časopis. O tom, že jsme vyhráli 1. místo, jsme věděli už od května, ale předávání diplomů bylo několikrát z technických a organizačních důvodů přeloženo.
Konečně jsme se tedy dočkali! Se zástupci ostatních redakcí jsme se v 17 hodin sešly v budově Městského kina v Chrudimi, kde jsme za redakci Šotka převzaly krásný diplom za 1. místo, ,,nafasovaly“ drobné pozornosti pro své kolegy z redakce a také zhlédly film Kandidát. Film poukazuje na velkou moc médií, která manipulováním s událostmi mohou ovlivňovat celý svět, a také na to, že v dnešní době jsou nejcennějším zbožím právě informace. Film nás velice zaujal a celé slavnostní předávání tak bylo zajímavě zakončeno.
Naše redakce postoupila do celostátního kola soutěže, tak nám držte palce!

2016 10 05 sotek

 

sotek diplom

Za redakci: Nela Doležalová, Marcela Košnarová, Lucie Lacmanová