Naši čtvrťáci se 14. května zúčastnili workshopu „Komunikuj“ – workshopu o angličtině.

Celé dopoledne nabité aktivitami  představovalo pro děti milé zpestření. Největší zážitek byl skypový hovor s rodilým mluvčím, pro mnohé žáčky první takováto zkušenost. Děti se ale nenechaly zaskočit a zahrnovaly rodilé mluvčí řadou otázek, občas i „na tělo“. Vedly si opravdu skvěle!

Děkujeme lektorkám z Jazykové školy Zebra v Chrudimi za zprostředkování programu a těšíme se na další setkání.

Mgr. Milena Tobiášová 

20220513 104303

Více fotek na rajce.net

Workshop pro ZŠ - „Komunikuj“ pořádaný v rámci implementační aktivity 4.6 Vzdělávací a informační akce, plnění je poskytnuto v rámci realizace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II v ORP Chrudim, registrační číslo projektu je CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008581.