Dne 11. 2. 2022 se v Hlinsku na sjezdovce konal Přebor škol ve sjezdovém lyžování. Naši školu reprezentoval krásný počet 21 závodníků!

TřídaJméno
 1.  Limanovský Martin, Tomášek Adam
 2.   Alice Dostálová
 3.  Háněl Filip, Kočvara Matěj, Mareš Tomáš, Roušarová Julie, Tomášek David
 4. A  Sodomka Šimon
 4. B  Dostálová Ema, Kalinová Daniela, Limanovský Tomáš, Marková Kate, Marešová Vanesa, Prášek Jakub
 5.  Háněl Radek
 6. A  Roušar Tomáš
 8. A   Prášek Václav
 9.  Herynková Eliška, Klíma Kryštof, Kohoutková Kristýna

 
Gratulace patří každému závodníkovi. Krásné druhé místo ve své kategorii nejmladších žáků získal Martin Limanovský s časem 30,23. Všichni po závodu obdrželi na památku medaili, diplom a sladkou odměnu. Během závodů se všichni lyžaři zdokonalovali ve sjezdu na druhém vleku a společně s rodiči si tak užili celé dopoledne. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci akce. Závodníkům za jejich nasazení a chuť závodit, jejich rodičům za ochotu své děti doprovodit, pořadatelům za uspořádání závodů a vedení naší školy, které účast na závodech podpořilo. Celou akci jsme si všichni užili a už se těšíme na další ročník, kde rozhodně nebudeme chybět.

Mgr. Zuzana Nováková, tř. uč. 4. B

Hlinsko lyze soutez

Více fotek na rajce.net