V hodinách literatury se momentálně zabýváme autory píšícími o 1. světové válce.

Právě tedy probíráme německého spisovatele Ericha Maria Remarqua.Jeho dílo nás zaujalo, a tak jsme přivítali možnost besedy s paní knihovnicí Evou Rejentovou právě o tomto spisovateli.Besedy se uskutečnily v pondělí a ve středu v druhém lednovém týdnu v městské knihovně. Paní Rejentová měla pro nás připravený výklad o spisovateli, fotografie, jeho knihy, ale také třeba jeho citáty. To, co jsme se dozvěděli, jsme si mohli ověřit v následném testu.Také jsme měli čas si prohlédnout i ostatní knihy a vypůjčit si něco třeba z doporučené četby.Beseda se nám moc líbila, paní Rejentové děkujeme a už teď se těšíme na další.                                                                                                 Michaela Kynclová, Tomáš Schejbal

IMG 2287

Více fotek na rajce.net