V pátek 3.12. navštívil naši školu Mikuláš se svou družinou.

Nejprve navštívili děti na 1. stupni. V knize hříchů sice několik hříšníků zapsáno bylo, ale všichni přednesli básničku nebo písničku, a tak čerti opět odcházeli s nepořízenou. Pak se Mikuláš s čerty a anděly přesunul na 2. stupeň, cestou ještě stihli navštívit paní kuchařky a paní ředitelku. I na druhém stupni se našli hříšníci, ti museli své prohřešky odčinit drobným úkolem či písničkou nebo básničkou. I zde však všichni přislíbili, že se polepší. Během obchůzky byly děti obdarovány krásným balíčky, které nachystal Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Proseč. V další části mikulášského dopoledne si mohli žáci 1. stupně zasoutěžit v aktivitách, které pro ně Mikulášova družina nachystala.                                                                            

Mgr. Lenka Tomášková

20211203 083828

Více fotek najdete na rajce.net