V pondělí 8. 11. vyrazili žáci 9. třídy za doprovodu pedagogů a některých rodičů na zájezd do Prahy.

Návštěvu hlavního města jsme zahájili prohlídkou Pražského hradu, kde jsme mimo jiné zhlédli střídání hradní stráže nebo navštívili Chrám sv. Víta. Prohlídku Pražského hradu jsme zakončili ve Zlaté uličce. Odtud jsme pokračovali procházkou Nerudovou ulicí, přes Karlův most až na Staroměstské náměstí a následně na Václavské náměstí. V podvečerních hodinách jsme došli do Národního divadla, kde jsme zhlédli moderní zpracování klasické divadelní hry Maryša od Aloise a Viléma Mrštíkových. Divadelní představení i samotnou návštěvu Prahy jsme si všichni užili.

                                                                                                                                                               Mgr. Lenka Tomášková

20211108 113904

Více fotek na rajce.net