Sázení cibulek žáků 1. a 9. třídy

V pátek 15. 10. 2021 se v areálu školy sešli žáci 9. a 1. třídy, aby společně zasadili cibulky jarních kytiček.

Nejprve si prvňáčci zkusili splnit úkoly, které pro ně nachystali deváťáci na jednotlivých stanovištích. Házeli šiškami na cíl, skládali puzzle, poznávali stromy v areálu školy, poznávali zvířátka a třídili je podle toho, zda žijí či nežijí v lese, zopakovali si, jak třídit odpad, a na závěr společně s nejstaršími spolužáky nasázeli cibulky ifeionů. Za splnění každého úkolu získali obrázky do hrací karty. Na závěr prvňáčky čekala odměna v podobě bonbonů a pamětního listu.

Teď už se jen budeme těšit, až nám záhon na jaře krásně rozkvete.

                                                                                           Mgr. Lenka Tomášková

20211015 093139

Více na rajce.net