22. 6. 2021 - Technické kroužky v letošním školním roce

V letošním školním roce pracovaly technické kroužky ve třech skupinách. Dvě skupiny jako kroužek technických dovedností pro žáky prvního stupně a robotický kroužek pro žáky druhého stupně. I přes nepřízeň doby se každé skupině podařilo během roku uskutečnit alespoň osm schůzek. Práce se soustředila především na práci se stavebnicemi Lego, Merkur, Geomag a elektronickými stavebnicemi Boffin. Také jsme se věnovali oblíbeným stolním hrám jako je AZ kvíz junior, Ekopolis, Rummikub, hry s kostkami, Dobble a další. Čas jsme také využili pro zábavu s dálkově ovládanými modely, které jsme také předváděli dětem ze školní družiny.

Je jenom škoda, že se nám již druhý rok vzhledem k covidové pandemii nepodařilo uskutečnit další akce, a to plánované exkurze a výstavu Planeta Lego 5. Nezbývá než doufat, že příští rok bude příznivější.

Mgr. Pavel Stodola

2021 06 22 technicke krouzky 

Další fotografie z technických kroužků (Rajce.net)