9. 6. 2021 - Mobily, počítačové hry, hesla

Šesťáci se v předmětu základy informatiky věnovali bezpečnému chování na internetu. Začali při videokonferenci v rámci distanční výuky, kdy se rozdělili po skupinkách do několika videokonferencí. Ve sdílených dokumentech společně tvořili myšlenkové mapy na téma mobily, počítačové hry, bezpečná hesla. A protože to byla již poslední videokonference v květnu, práce dokončili ve škole při prezenční výuce.

I v době prezenční výuky jsme ocenili možnosti videokonferencí, dál se k nám připojovali žáci z Edulienky z Bratislavy a žáci tak mohli pokračovat ve spolupráci se slovenskými žáky a skupinové práce dokončit. Slovenština vůbec nebyla překážkou. Spolupráce se zahraniční školou byla v našich hodinách přínosem a zajímavou zkušeností.

Mgr. Marie Šebková

2021 06 09 bezpecne6roc 

Další ukázky prací žáků na téma bezpečného chování na internetu (Rajce.net)