1. 6. 2021 - První červen na prvním stupni

Den dětí jsme se letos rozhodli oslavit činností, kterou jsme dlouho dělat nemohli – společným výletem do přírody. Dvojice tříd se spojily a společně si zahrály šipkovanou. Jedna třída vždy volila trasu a vymýšlela úkoly, druhá je plnila.

1. a 2. třída den zahájily netradiční svačinou – opékáním buřtů. Pak druháci zavedli své mladší spolužáky na Pasíčka, kde se pozdravili se zvířátky. Třeťáci zamířili do lesa na Borkách a po šťastném nalezení schovaných spolužáků a mnohonásobném překonání „rozbouřeného vodního toku“ se společně spokojeně vrátili do školy. Čtvrťáci značili páťákům cestu lesem k Posekanci. I oni byli nakonec nalezeni a všichni se tak vrátili na dobrý oběd do školní jídelny.

Den se vydařil, konečně nám přálo i počasí, a tak jsme si ho všichni báječně užili.

Den dětí z pohledu žáků 3. A

Mgr. Věra Stoklasová

2021 06 01den deti 1st 

Další fotografie ze Dne dětí na 1. stupni (Rajce.net)