Vyhlášení výsledků se blíží... 19. května 2018.

Celostátní soutěž v literárním projevu dětí „Malá Proseč Terézy Novákové“ se blíží do finále.

Letos bylo přihlášeno celkem 100 prací, které odborná porota zhodnotila a vybrala nejúspěšnější autory. Ti budou pozváni do Proseče na slavnostní vyhodnocení, které se uskuteční 19. 5. 2018.

Součástí akce bude také celodenní program pro všechny zúčastněné. Úspěšní autoři se mohou těšit na velice hodnotné ceny, mezi něž rozhodně patří elektronické čtečky knih pro všechny vítěze jednotlivých kategorií.

Slavnostního vyhodnocení se zúčastní a ceny bude předávat opět některá z významných osobností kulturního či společenského života. V minulosti to byli například básník Jiří Žáček, herci Michaela Kuklová, Jiří Pomeje, Luba Skořepová, Stanislav Zindulka, Bohumil Švarc, Markéta Hrubešová či Ester Janečková.