Hezké pondělní odpoledne,

žáci  6. tříd byli minulý týden v kontaktu s covid pozitivní osobou. Z tohoto důvodu zůstávají všichni žáci 6. tříd od zítřka doma v karanténě. Rodičům žáků, kterých se netýká karanténa a tím pádem ani PCR test (v posledních 180 dnech prodělali covid nebo nebyli ve dnech 14. - 16. 9. ve škole), podáme další informace individuálně. Podrobné informace a nařízení z krajské hygienické stanice naleznete zde.


Vyučování v 6. třídě bude od 21. do 30. 9. probíhat distančně- kombinovanou formou videokonferencí a samostatné domácí práce. Vše bude zveřejněno na webu školy. 


V úterý 21. 9. bude pod odkazem 6. tříd pouze zadána práce na domácí přípravu. Od středy začnou i videokonference. Rozvrh videokonferencí i odkaz na 6. třídu najdete pod odkazem "Distanční výuka" nebo zde, jak jste byli zvyklí. Pod odkazem 6. třídy najdete vždy témata daných hodin při VK, odkaz na připojení, co si připravit i to, co se bude probírat. Děti zde najdou také zadání samostatné práce.


Obědy dětem hromadně odhlášeny nejsou- děti mají na oběd nárok, záleží na vás, zda si je vyzvednete nebo odhlásíte.


Pokud vám bude cokoliv nejasného, neváhejte se na nás obrátit.